Laserowe usuwanie owłosienia wykonywane jest na laserze diodowym Primelase Excellence hiszpańskiej marki Cocoon Medical. Jest to jeden z najnowocześniejszych laserów na świecie, charakteryzujący się wysokim poziomem bezpieczeństwa podczas pozbywania się owłosienia.

Dzięki maksymalnej mocy urządzenia, bo aż 4800W Primelase Excellence posiada bardzo wysoką skuteczność usuwania owłosienia z takich partii ciała, jak wąsik, broda, pachy, bikini, nogi, plecy czy brzuch.

 • Wysoka moc lasera 4800W

 • Technologia Ultra Short Pulse (USP), umożliwia dostarczenie energii w bardzo krótkich impulsach

 • Funkcja chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+5 st. C) w celu poprawy komfortu pacjenta w trakcie zabiegu

Depilacja laserowa cena 2023

UsługaCena
Wąsik80 zł
Broda100 zł
Wąsiki / Broda140 zł
Baczki80 zł
Policzki100 zł
Szyja120 zł
Kark100 zł
Pachy140 zł
Sutki80 zł
Tułów200 zł
Linia biała80 zł
Brzuch200 zł
UsługaCena
Przedramiona160 zł
Ramiona160 zł
Całe ręce280 zł
Bikini głębokie220 zł
Bikini płytkie160 zł
Pośladki100 zł
Plecy290 zł
Całe nogi390 zł
Łydki + Kolana200 zł
Uda240 zł
Stopy80 zł
Dłonie100 zł

W pakiecie taniej

Pakiet 6 zabiegów

UsługaCena
Wąsik400 zł 480 zł
Wąsik + broda700 zł 840 zł
Pachy700 zł 840 zł
Bikini płytkie800 zł 960 zł
Bikini głębokie1120 zł 1320 zł
Łydki z kolanami1000 zł 1200 zł
Uda1200 zł 1440 zł
Całe nogi2300 zł 2760 zł

Depilacja laserowa wąsika z brodą

Nadmierne ciemne owłosienie na skórze twarzy to problem dotykający coraz większą ilość kobiet. Jedną z przyczyn występowania nadmiernego owłosienia w okolicy wąsika i brody jest zaburzona gospodarka hormonalna. Pojawiające się włoski na skórze twarzy to nie tylko defekt estetyczny ale także dla wielu z Nas bardzo wstydliwy problem.

Depilacja maszynką, trymerem, woskiem lub kremem do depilacji to tylko chwilowe rozwiązanie. Jeśli szukasz trwałego zniwelowania ciemnego owłosienia to depilacja laserowa Primelase Excellence będzie najlepszym wyborem.

Depilacja laserowa pach

Skóra pod pachami to bardzo delikatne miejsce, ciągłe skracanie włosków maszynką może powodować powstawanie podrażnień. Jeżeli marzysz o gładniej skórze pod pachami to zabieg epilacji laserowej jest właśnie dla Ciebie.

Gładka skóra pod pachami to nie tylko duża wygoda i komfort, ale sporo zaoszczędzonego czasu. Depilacja laserowa pach polecana jest osobą z ciemnym owłosieniem.

Depilacja laserowa miejsc intymnych / bikini

Jednym z najpopularniejszych obszarów ciała poddanym depilacji laserowej jest bikini. Epilacja laserowa miejsc intymnych pozwala skutecznie i trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.

Gładka strefa bikini bez wrastających włosów i podrażnień to dla Nas nie problem. Nie czekaj i umów się na zabieg depilacji laserowej Primelase Excellence do naszej kliniki.

Depilacja laserowa nóg

Epilacja laserowa nóg polecana jest każdej osobie, która marzy o gładniej skórze na udach i łydkach. Wystarczy kilka zabiegów laserem diodowym Primelase Excellence by trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.

Dzięki dużej końcówce zabiegowej i funkcji chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+5 st. C) cała procedura zabiegowa przebiega szybko i bezboleśnie.

Depilacja laserowa pleców

Z problemem nadmiernego owłosienia na plecach borykają się głównie mężczyźni. Najpopularniejszym i najskuteczniejszy sposobem na usunięcie bujnego owłosienia na plechach jest zabieg epilacji laserowej Primelase Excellence.

Po serii wykonanych zabiegów plecy będą wyglądać estetycznie i staną się gładkie.

Depilacja laserowa brzucha / linii białej

Owłosienie na brzuchu występuje zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. U mężczyzn zwykle zlokalizowane jest na całym brzuchu, a u kobiet na linii białej. Jeżeli chcesz usunąć włosy z tych partii to zapraszamy do kontaktu.

Dzięki zabiegowi Primelase Excellence raz na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa efekty

Najczęściej zadawane pytania

Działanie lasera diodowego Primelase Excellence opiera się na wykorzystaniu zjawiska selektywnej fototermolizy. Znajdująca się w cebulce włosa melanina absorbuje promieniowanie laserowe wytwarzając ciepło. Sąsiadujące komórki, odpowiedzialne za powstawanie i wzrost włosa, są trwale niszczone termicznie, a otaczające tkanki nie zostają naruszone.

Jeżeli borykasz się z niechcianym owłosieniem, podrażnieniami po goleniu, wrastającymi włoskami, zapaleniem mieszków włosowych to zabieg epilacji laserowej jest dla Ciebie. Depilacja laserem Primelase Excellence jest bezbolesna, bezpieczna i skuteczna.

Bezwzględne przeciwskazania do wykonania depilacji laserowej to:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nowotwory
 • Świeżo opalona skóra
 • Choroby tkanki łącznej, np: kolagenozy
 • Nadwrażliwość na światło
 • Przyjmowanie leków światłouczulających
 • Epilepsja
 • Otwarte rany w miejscu wykonywanego zabiegu
 • Niewyregulowana cukrzyca
 • Choroby zakaźne
 • Fotodermatozy
Laser diodowy Primelase Excellence można wykonać na każdym obszarze ciała, najczęściej depilujemy:

 • Twarz
 • Wąsik
 • Brodę
 • Pachy
 • Ramiona
 • Miejsca intymne oraz okolice bikini
 • Plecy
 • Brzuch/linia biała
 • Nogi

Dzień przed zabiegiem należy ogolić włosy jednorazową maszynką w miejscu wykonywanego zabiegu:

 • 2 tygodnie przed zabiegiem i 2 tygodnie po nie należny się opalać;
 • 4 tygodnie przed planowaną wizytą nie depilować miejsc poddawanych zabiegowi woskiem, pastą cukrową, pęsetą lub depilatorem;
 • 2 tygodnie przed planowaną wizyta należy zrezygnować ze stosowania samoopalaczy i balsamów brązujących;
 • 7 dni przed zbiegiem nie należy wykonywać żadnych peelingów oraz nie używać kosmetyków o działaniu złuszczającym na okolicę poddaną zabiegowi.

Przed wykonaniem zabiegu epilacji laserowej zostanie przeprowadzana konsultacja medyczna w naszej klinice w Żywcu. Kosmetolog odpowie na wszystkie zadane pytania oraz przekaże najważniejsze informacji o depilacji laserowej Primelase Excellence. Warunkiem dopuszczenia Pacjenta do zabiegu trwałej epilacji jest wykluczenie wszelkich przeciwskazań.

Pierwsze efekty po zbiegu epilacji laserowej można zauważyć już po pierwszym zabiegu – następuje redukcja owłosienia o ok. 20-30%. Aby uzyskać pełną skuteczność depilacji laserowej należy wykonać serię zabiegową obejmującą średnio 6-8 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni (twarz) 6-8 tygodni (ciało). Ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju owłosienia i obszaru ciała.

Odczucia podczas zabiegu epilacji zależą od indywidualnego progu bólu Klienta. Dzięki obecności funkcji chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze (+5 st. C) depilacja laserowa Primelase Excellence nie należy do bolesnych zabiegów. Podczas zabiegu odczuwalne są delikatne ukłucia i ciepło.

Aby uzyskać pełną skuteczność depilacji laserowej należy wykonać serię zabiegową obejmującą średnio 6-8 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni (twarz), 6-8 tygodni (ciało). Ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju owłosienia i obszaru ciała.

 • 2 tygodnie po zabiegu depilacji laserowej nie należy się opalać;
 • Po zabiegu należy używać filtr SPF50+;
 • Kilka dni po zabiegu należy unikać mocnego przegrzania, podrażniania i przepocenia miejsc poddanych zabiegowi np; sauny, solarium, basenów z chlorowaną wodą, intensywnych ćwiczeń, peelingów
 • Zapalenie mieszków włosowych;
 • Wrastające włoski;
 • Podrażnienia;
 • Hirsutyzm.

Zabieg depilacji laserowej z powodzeniem można wykonać u osób od 16 roku życia za zgodą rodzica.

Depilację laserową można wykonywać cały rok niezależnie od pory roku. Trzeba jednak pamiętać, że 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po zabiegu nie należny się opalać.

Spraw prezent swoim bliskim

Vocher podarunkowy to zawsze trafiony prezent. Podaruj komuś chwilę relaksu. Vocher dostępny
w klinice możesz wykupić na konkretny zabieg lub na dowolną kwotę.

MediKala Clinic Żywiec

MediKala Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Żywca, gdzie kompleksowo dbamy o urodę. Oferujemy usługi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, depilacji laserowej i podologii.

W klinice korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych, które są certyfikowane i regularnie serwisowane. Pracujemy na najlepszych produktach kosmetycznych, a zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty.

Jesteśmy dla wszystkich, którzy pragną zadbać o piękno swojej skóry i podarować sobie chwilę relaksu. Dbamy o przyjazną atmosferę, a wiek, typ cery i stan skóry nie ma dla nas znaczenia, nasi specjaliści dobiorą odpowiedni zabieg dla Ciebie.

Wykwalifikowani specjaliści

Duża przestrzeń kliniki

Duża dostępność czasowa

Nowoczesne urządzenia

Powiadomienia SMS o wizycie

Vouchery podarunkowe

Darmowa konsultacja przed pierwszą wizytą

Możliwość zakupu kosmetyków w klinice